Your dreams don’t have to be BIG.
They have to be yours!
Ik las deze quote laatst bij Gary Vee en ik ben het hier zo mee eens. Je hoeft helemaal geen grote dromen te hebben, mag uiteraard wel. Maar het belangrijkste is dat, het jouw dromen zijn.
Niet de dromen die je vader, je moeder of iemand anders voor jou heeft bedacht! Hoewel dit voor sommige mensen misschien logisch klinkt. Is dit voor andere niet zo. Zo vaak spreek ik mensen die iets doen omdat het van ze verwacht wordt, niet omdat ze dat zelf graag wilden.
Soms nemen mensen de zaak van hun ouders over, soms gaan mensen een opleiding doen, niet omdat het hun droom is, maar omdat het de droom van iemand anders is. Een recept voor een ongelukkig leven.
Volg je eigen dromen, ga doen waar je achter staat. Beter even ruzie maken met andere om vervolgens een leven lang te doen wat jijzelf leuk vindt of wilde doen. Dat is een recept voor een gelukkig leven, denk ik.
Follow your dreams, they know the way!
Jip Rietbergen
Ik help ondernemers en leiders persoonlijk en zakelijk groeien | 30+ jaar ondernemer | 25+ jaar coach | 3000+ ondernemers & leidinggevende gecoacht | Corporate & Business Coaching met resultaat | 06-23 23 98 22 | Kennismaken is kosteloos.