Ondernemer, laat jezelf coachen.
Natuurlijk denken veel mensen bij die titel dat zou ik ook zeggen als ik jou was. Snap ik. Wij van wc-eend leggen het even uit.
Sommige zaken die je als ondernemer meemaakt, bespreek je niet thuis of is te gevoelig om met medewerkers te bespreken, daarom praten ondernemers met mij.
Hierdoor komen veel ondernemers erachter dat coaching, feedback, sparren veel positieve effecten heeft op de onderneming. Door met een goede coach met een frisse en onafhankelijke blik te sparren over je onderneming, jouw handelen of plannen gaat de ondernemer ook anders naar zijn onderneming kijken.
Zo ontstaan er betere en nieuwe ideeën, nieuwe initiatieven en dat levert jou als mens of je onderneming meer input en dus meer output op. Groei in omzet en als mens. Vrijwel alle succesvolle mensen in de wereld hebben een coach om deze reden:
“Succes is het resultaat van de manier waarop je denkt en de beslissingen die je neemt”.
Dus is het heel belangrijk om de manier van hoe je denkt en beslissingen neemt te spiegelen, reflecteren met iemand die niet emotioneel verbonden is met jou en je bedrijf.
Ik ben trots op de mensen die ik mag coachen naar meer persoonlijke en zakelijke groei, want ik zie de resultaten daarvan bij mijn klanten terug. Ga eens praten met een goede coach, hoeft niet bij mij, mag wel, ik weet zeker dat het jou en je onderneming verder brengt.
Jip Rietbergen - 15 jaar life & business coach.