Deze maand ben ik 15 jaar life, business & ondernemers coach! 15 jaar! “Time flies when you are having fun” kan ik oprecht zeggen. Toen ik 15 jaar geleden voor mezelf begon, coachte ik daarnaast ook voor Coach point. En later ben ik voor de Buzinezzclub, gaan coachen. En daarnaast bouwde ik aan mijn eigen coach praktijk, en die groeide meer en meer. Ik vind mijn werk enorm leuk en na 15 jaar durf ik oprecht te zeggen dat ik een goede coach ben. In de afgelopen jaren heb ik zoveel mensen gesproken en van heel veel mensen geleerd!
Ik coach heel veel ondernemers die mij weer voorstellen aan andere collega-ondernemers. Maar ik werk ook voor corporate bedrijven. En particulieren. De coach vragen die ik krijg zijn breed, maar hebben altijd te maken met persoonlijke en zakelijke groei. Groeien als mens en ondernemer om zo meer succes met je onderneming te krijgen. Bijvoorbeeld door dat je beter met personeel/ klanten om leert gaan. Of meer vrije tijd ervaart omdat je meer een leider bent en daardoor beter kan delegeren, er meer duidelijkheid/ structuur is en je prioriteiten en eigen werkzaamheden veel meer helder hebt. Waardoor iemand minder stress ervaart.
Coaching voor corporate bedrijven en particulieren gaat naast bovengenoemde ook vaak over groeien in je huidige rol door bijvoorbeeld meer zelf leiderschap. Meer opkomen voor wat belangrijk is voor jou of het bedrijf. Meer zelf inzicht, bewuster zijn van je eigen gedrag en hoe je hier anders mee om kan gaan. En weten wat dit voor effect heeft op de organisatie, collega’s en vooral op jezelf. Waardoor je wel de gestelde doelen kan behalen of een leuker/ fijner leven hebt. Wat ik al meer dan 15 jaar leuk vind is iemand zien groeien als mens, als ondernemer of leidinggevende.
Samen succes bouwen, daar word ik heel blij van. Het geeft mij het gevoel dat mijn coachgesprekken, een bijdrage leveren aan een mooiere wereld. Aan gelukkigere mensen, succesvollere bedrijven en fijnere medewerkers. Ik doe mijn werk nog steeds met veel plezier en omdat ik het fijn vind om mensen te coachen. Want wij mensen zijn niemand zonder de ander. Mijn dank gaat dan ook uit naar al mijn mentoren, vrienden, mijn vriendin, familie, opdrachtgevers en partners. Ik ben niemand zonder jullie. En uiteraard dank naar iedereen die ik heb mogen coachen, dank voor het vertrouwen! Dank! Met een diepe buiging en op naar de volgende 15 jaar.
Jip Rietbergen, 15 jaar life, business & ondernemers coach die zelf 30 jaar ondernemer is en al 25 jaar intensief met mensen werkt. Meer dan 5000+ gesprekken gevoerd. Ik ben niet zweverig en ook geen goeroe. Kennis maken? Bel me 06- 23239822