Blijf je alles alleen doen of laat jij je bijstaan
door een coach met 22 jaar ervaring?
Herken je jezelf in onderstaande, laten we dan in gesprek gaan! Ik help je op zakelijk en persoonlijk vlak ontwikkelen en betere keuzes te maken waarvan de resultaten zichtbaar worden in je zaak en je prive leven.
Zakelijke ontwikkeling
- Je mist een visie en plan voor jezelf en je bedrijf, dat irriteerd je.
- Meer duidelijkheid en structuur in het bedrijf willen.
- Creatieve oplossingen en ideeën opdoen voor je onderneming.
- Meer tijd maken om “aan” je bedrijf te werken.
- Creatieve oplossingen en ideeën opdoen voor je onderneming.
- Met een helikopter view naar je bedrijf kijken zodat je meer overzicht hebt.
- Balans tussen bedrijf/werk en privé/ gezin herstellen.
- Minder stress hebben in je bedrijf of je leven.
Persoonlijke ontwikkeling;
- Je wilt meer zelfinzicht en meer zelfvertrouwen.
- Je wilt assertiever zijn en je grenzen aan geven en bewaken.
- Je wilt nee zeggen als je ergens geen zin of tijd voor hebt.
- Leren om bewustere, wel overwogen keuzes maken.
- Niet bezig zijn met de mening van een ander.
- Balans tussen bedrijf/werk en privé/ gezin herstellen.
- Denken in kansen en oplossingen.
Waar wacht je nog op?
Je wilt persoonlijk en of zakelijk meer succes?
Ik ben Jip Rietbergen,
Life & business coach en eigenaar van Lifecoach Rotterdam.
In mijn werk richt ik mij op het coachen van andere ondernemers. Dat doe ik omdat ik
als coach al 23 jaar ervaring heb, maar als ondernemer al bijna 30 jaar. Ik werk
fulltime als life en business coach en heb ik duizenden coachgesprekken gevoerd.
Met heel veel verschillende ondernemers.
Ik laat ondernemers op een andere manier naar zichzelf en hun bedrijf kijken. Want
de groei van een onderneming stagneert vroeg of laat als de ondernemer zelf
stagneert. Een onderneming kan alleen verder groeien als de ondernemer zelf ook
groeit. Door nieuwe inzichten ontstaat er persoonlijke en zakelijke groei. Dit doe ik
met resultaatgerichte coaching zonder zweverig gedoe.
Door goed naar ondernemers te luisteren en te reflecteren op hun eigen handelen,
op hun gedrag, hun producten, processen en personeel, ontstaan er nieuwe
inzichten die tot nieuwe initiatieven leiden. Daarmee komt de ondernemer tot een
duidelijk plan, een verbeterde aanpak of een frisse nieuwe koers. Dat zal voor
positieve resultaten in het bedrijf zorgen.
Vaak krijg ik coachvragen op het gebied van leiderschap, over het tonen van meer
assertiviteit, meer zelfvertrouwen, duidelijke communicatie, aangeven van grenzen
en verminderen van stress. Door de juiste vragen te stellen, door te confronteren, te
spiegelen, uit te dagen, te overdrijven of juist te bagatelliseren, laat ik ondernemers
op een andere manier naar zichzelf en naar hun bedrijf kijken.
Door nieuwe inzichten gaat de ondernemer gaat weer meer ‘aan’ zijn bedrijf werken
in plaats van alleen ‘in’ zijn bedrijf. Dit leidt tot positievere resultaten, een beter
presterend bedrijf en uiteindelijk meer omzet.
Als coach ben ik oprecht, creatief, kritisch, oplossingsgericht en resultaatgericht.
Begripvol, maar ook eerlijk en niet bang om de confrontatie aan te gaan. Zweverig
ben ik niet. Humor gebruik ik soms als wapen, maar altijd met respect en gericht op
persoonlijke of zakelijke ontwikkeling.
Fulltime coach en eigenaar van Lifecoach Rotterdam. Aangesloten bij Coachfinder,
een onderdeel van Psychologie Magazine, zie ook www.coachfinder.nl.

Groei voor ondernemers
Groei als ondernemer, en behaal je doelen sneller
16 veel voorkomende ondernemersuitdagingen en hoe je deze kunt overwinnen.
Jip Rietbergen - Life & business coach.
Download nu gratis mijn ebook
Vul hieronder je gegevens in en ontvang het gratis ebook
Recensies (Uit Google en LinkedIn)
Vraag & Antwoord
De meeste gestelde vragen voor u beantwoord
Wat kost coaching?
Lifecoach Rotterdam werkt alleen met coaching trajecten van 5 of 10 gesprekken. Wij rekenen € 190,- ex btw voor 2 uur voor particulieren, 950,- ex btw voor 5 gesprekken.
Wij rekenen € 300,- ex btw voor 2 uur voor ondernemers en bedrijven, dus 1500,- ex btw voor 5 gesprekken.
Als duidelijk is dat u de kosten volledig hebt gemaakt voor de zakelijkebelangen van uw onderneming, accepteren wij de kosten als aftrekpost. (bron: Belastingdienst)
Als je ondernemer bent dan hangt de continuïteit van je bedrijf en alle aspecten van de bedrijfsvoering komen op jou als ondernemer aan. Dan is het bijvoorbeeld belangrijk dat je goed kunt omgaan met stress, dat je een leider bent, een visie hebt, duidelijk communiceert zodat je bedrijf goed loopt. Jouw persoonlijk functioneren als ondernemer is dus cruciaal voor je bedrijfsvoering.
Een coachtraject draagt hier in belangrijke mate aan bij en daarom kun je de kosten hiervan opvoeren. Diverse bedrijven nemen de kosten van coaching voor hun medewerkers op zich. Bij particulieren willen verzekeraars en/of werkgevers de kosten soms gedeeltelijk of volledig op zich nemen.
Wie coachen jullie?
Onze klanten zijn ondernemers en soms particulieren die persoonlijk of zakelijk willen groeien en het resultaat daarvan terug willen zien in hun bedrijf en leven.
De ondernemers hebben vaak een uitdaging die te maken heeft met leiderschap, doelen stellen, communicatie, assertiviteit, stress of grenzen aan geven. In het bedrijf of onderneming zit veel potentie maar het komt er niet uit omdat je als ondernemer niet duidelijk bent of weinig zelfvertrouwen hebt. Met een duidelijker actieplan, duidelijke taken verdeling en evaluatiegesprekken met het personeel kan er een verbeteringsproces worden ingezet. Wat zal leiden tot nieuwe energie in de organisatie en dus andere (lees, betere) resultaten.
Particulieren willen vaak meer persoonlijke en zakelijke ontwikkeling omdat ze in hun zakelijke of privé leven tegen bepaalde problemen of uitdagingen aan lopen. De problemen of uitdagingen kunnen van alles zijn; persoonlijk leiderschap, communicatie, assertiviteit, stress of grenzen aan geven. Maar ook veel problemen ervaren in zowel privé als zakelijk relaties, problemen uit je jeugd, laag zelfbeeld, weinig zelfvertrouwen, alcohol of drugsproblemen. Of de zogenoemde dertigers- en veertigers dilemma’s.
Particulieren willen soms meer uit hun succesvolle carrière halen of zijn juist op zoek naar een volgende stap in hun carrière.
Hoezo werken jullie alleen met coaching trajecten?
Wij werken alleen maar met coaching trajecten om een aantal redenen; Commitment vanuit degene die wij coachen, je wilt echt wat veranderen en neem jezelf en je coach vraag serieus.
Je geeft ons doormiddel van 5 of 10 gesprekken ook de tijd om een resultaat met de klant te behalen.
Hoe gaat een gratis kennismakingsgesprek in zijn werk?
Mail, app of bel mij en we maken een afspraak en dan hebben we een gesprek. Zo een kennismakingsgesprek duurt meestal een uur.
Op basis van het gesprek maak ik een gratis coachvoorstel en dat mail ik naar je, als je dan aan de slag wilt dan gaan we starten. Wil je niks met mijn coachvoorstel, ook goed.
Ik vind het belangrijk om aan te geven dat het kennismakingsgesprek altijd geheel vrijblijvend en kosteloos is.
Wat willen de mensen die jullie coachen bereiken?
Dit heeft vaak te maken met: Meer persoonlijk leiderschap, betere of duidelijke communicatie, vergroten van assertiviteit, minder stress of eerder je grenzen aan geven.
Maar ook het zelfvertrouwen vergroten, zakelijker worden, leren leiding te geven of te nemen, goed met personeel om gaan, opkomen voor jezelf, bewustere keuzes maken. Maar ook meer visie ontwikkelen voor je bedrijf of je leven. Beter worden in agenda management, prioriteiten stellen, balans tussen werk en vrije tijd herstellen, alcohol- en drugsproblemen, leren denken in mogelijkheden/kansen.
Maar ook conflicten leren beheersen, omgaan met teleurstellingen, burn-out problematiek, omgaan met stress, loopbaan vragen. Om maar wat te noemen.
Waarom willen mensen coaching?
Mensen willen een coach omdat ze persoonlijk of zakelijk iets willen veranderen of verbeteren. Bij sommige mensen of situaties is het heel duidelijk wat iemand wil veranderen maar soms ook niet en dan moet je samen op zoek. Iemand heeft bijvoorbeeld een goed lopende onderneming of baan, een fijne relatie maar is ergens toch niet helemaal gelukkig.
Wij merken dat mensen het dan heel fijn vinden om met een onafhankelijke professional te praten, te sparren, te onderzoeken en oplossingen te bedenken. Sommige mensen maken zichzelf dingen wijs waardoor ze zich beperken in hun persoonlijke of zakelijkeontwikkeling. Dit is een beperkende overtuiging. Door samen naar jouw gedrag en gedachten te “kijken” kunnen we onderzoeken waar dit vandaan komt, en of dit terecht is of slechts een aanname. Door meer inzicht in je eigen gedrag en gedachten te krijgen ontstaat er meer rust en geluk, en zie je vaak snel weer meer perspectief in je leven.
Waar coachen jullie je klanten, op kantoor of thuis?
Wij coachen waar de klant het wil; thuis, op de zaak of bij ons.
Hoe komen klanten bij jullie terecht en wat is de procedure?
Wij krijgen klanten via de website, coachfinder, een doorverwijzing van een psycholoog via linkedin of via ons netwerk.
Mensen mailen of bellen en vervolgens maken we een afspraak, hierop volgt een kosteloos en vrijblijvend kennismakingsgesprek.
En daaropvolgende komt er een coachvoorstel en dit is altijd vrijblijvend. Als er een wederzijdse klik is en we hebben beide (klant en coach) het gevoel dat we met coaching iets kunnen bereiken gaan we starten.
Dus bel of mail gerust: 06-23239822 of info@lifecoach-rotterdam.nl
Hoe pak je een coach traject aan?
Naar aanleiding van het kennismakingsgesprek maakt ik een coach voorstel en als de klant het eens is met dit voorstel gaan we vanuit dat voorstel aan de slag.
Ik wil jou zo goed mogelijk leren kennen en veel over de situatie praten zodat we goed en volledig beeld kunnen vormen van jouw situatie.
Op basis daarvan bepalen we samen de doelen en zetten deze op papier zodat we hier gericht aan kunnen gaan werken. Dit kan in de frequentie die de klant prettig vind; één keer per week of twee keer per maand. Tussentijds vind ik het ook heel belangrijk om te evalueren. Kijken of we verandering zien en de juiste route bewandelen of moeten aanpassen.
Coachen jullie alleen in Rotterdam?
Nee in Rotterdam en de randstad; Den Haag, Utrecht, Dordrecht, Het gooi, Amsterdam en alles er tussen.
Neem geheel vrijblijvend contact op
Heb je vragen, of wil je misschien direct beginnen?
Neem contact met mij op via info@lifecoach-rotterdam.nl
Contactgegevens
06-23 23 98 22
info@lifecoach-rotterdam.nl
Adres
Catharina van Zoelenstraat 49
3034 SW Rotterdam
Openingstijden
08:30 uur tot 18:00 uur